مواد غذایی برای قدرت مردان - نحوه بهبود کیفیت اسپرم

سالاد سبزیجات برای تقویت

مشکلات قدرت مردانه می تواند منجر به فروپاشی روابط شود. رفاه زن و شوهر تا حد زیادی به کیفیت مؤلفه جنسی زندگی مشترک بستگی دارد. بنابراین، نظارت بر سلامت جنسی بسیار مهم است.

بسیاری از داروها برای افزایش میل جنسی و قدرت مردانه ایجاد شده اند، اما اثربخشی و فواید کلی آنها برای بدن مردان چیزی بیشتر (و گاهی کمتر) از اثربخشی داروهای طبیعی برای افزایش میل جنسی - به ویژه محصولات غذایی شناخته شده - نیست.

چه غذایی قدرت را بهبود می بخشد؟پاسخ به این سوال سالهاست که بشر را مورد توجه قرار داده است. مردم مدت‌هاست که به دنبال محصولات و ترکیبی از محصولات هستند که مشکل کمبود قدرت را برای مدت طولانی حل کند. حتی یک جهت کامل از آشپزی ایجاد شد که به آن "عشق-شهوانی" می گویند. Aphrodisiacs نام دیگر محصولات این دسته است. این محصولات علاوه بر بهبود قدرت، تأثیر مفیدی بر کل بدن، جوانسازی و افزایش جذابیت دارند.

کاشی

به نظر می رسد غلات خوشمزه و سالم، صبحانه مقوی و مقوی هیچ ربطی به میل جنسی ندارند، اما در واقع غلات برای سلامتی و قدرت مردان مفید نیستند. بسیاری از غلات حاوی آندروسترون هستند، هورمون خاصی که میل جنسی مردان را افزایش می دهد - بنابراین خوردن فرنی برای صبحانه نه تنها برای سلامت کلی، بلکه برای افزایش میل جنسی و فعالیت جنسی مفید است.

صدف خام

صدف ها یک ماده تقویت کننده جنسی هستند که برای بسیاری شناخته شده است: افزایش محتوای روی در صدف باعث تحریک تولید هورمون تستوسترون و افزایش مقدار اسپرم می شود. علاوه بر این، صدف حاوی دوپامین است، هورمون خاصی که میل جنسی را افزایش می دهد. صدف خام مخصوصاً با آب لیموی تازه خوشمزه است.

موز

موز حاوی آنزیم بروملین است که میل جنسی را افزایش می دهد و به مبارزه با ناتوانی جنسی کمک می کند. علاوه بر این، موز منبع عالی پتاسیم و ویتامین B ریبوفلاوین است که سطح انرژی فرد را افزایش می دهد و استقامت و استقامت را افزایش می دهد.

آووکادو

خواص مفید آووکادو برای سلامت مردان قرن هاست که شناخته شده است - به عنوان مثال آزتک ها این میوه را دقیقاً به دلیل توانایی آن در افزایش میل جنسی ارزشمند می دانستند. آووکادو حاوی مقدار زیادی اسید فولیک است که تجزیه پروتئین ها را تحریک کرده و انرژی لازم را برای بدن فراهم می کند. علاوه بر این، آووکادو منبع عالی ویتامین B است که تولید هورمون های مردانه را تحریک می کند و پتاسیم، عناصری که میل جنسی را در مردان و زنان افزایش می دهد.

بادام

بادام یکی از بهترین منابع اسیدهای چرب مورد نیاز برای حفظ سلامت طبیعی است. اسیدهای چرب در تولید هورمون های مردانه نقش دارند و بوی شیرین بادام اثر هیجان انگیزی دارد (به همین دلیل است که نت های حسی روغن بادام اغلب در ترکیبات عطر یافت می شود). بهتر است از بادام تازه، بدون نمک و برشته استفاده شود.

تخم مرغ

به نظر می رسد دور از جذاب ترین محصول، تخم مرغ، غنی ترین منبع ویتامین های B6 و B5 است که سطح هورمون های مردانه را متعادل می کند و به مبارزه با استرس کمک می کند - و هر دوی این عوامل برای بهبود قدرت مردانه مهم هستند. مقدار مورد نیاز ویتامین B نه تنها در تخم مرغ، بلکه در تخم مرغ سایر گونه ها نیز یافت می شود.

کبد

یک منبع مفید گلوتامین - "سوخت" سلولی برای سیستم ایمنی بدن، کبد میل جنسی مردان را افزایش می دهد. با افزودن مقداری جگر به رژیم غذایی، می توان به زودی از مزایای این محصول قدردانی کرد. بهتر است جگر را کاملا سرخ شده استفاده کنید.

انجیر

انجیر حاوی مقدار زیادی اسید آمینه است که میل جنسی را افزایش می دهد و قدرت مردانه را بهبود می بخشد. علاوه بر این، انجیرهای شیرین و آبدار نه تنها سالم هستند، بلکه دلپذیر نیز هستند.

سیر

بوی تند سیر قادر به بیدار کردن میل جنسی نیست، اما سیر یک مکمل عالی برای رژیم غذایی برای افزایش میل جنسی است. سیر حاوی آلیسین است، ماده ای که جریان خون را در اندام تناسلی افزایش می دهد و بنابراین برای سلامت مردان بسیار مفید است.

شکلات

شکلات تلخ حاوی تئوبرومین، یک آلکالوئید بسیار شبیه به کافئین، و فنیل اتیلامین، یک ترکیب شیمیایی است که تصور می شود باعث ایجاد احساس عشق می شود. در نهایت، شکلات تلخ منبع خوشمزه و سالم آنتی اکسیدان است، موادی که برای سلامت کلی و سیستم ایمنی ضروری هستند.