بررسی در مورد Man Plus

 • Руслан
  بعد از 40 سال ، متوجه شدم که دیگر قادر به گذراندن وقت فعالانه در حین رابطه جنسی نیستم. من دیگر رابطه جنسی نمی خواهم ، حتی صبح نعوظ ندارم. همسرم این را دوست نداشت و کپسول Man Plus را از وب سایت سازنده سفارش داد. من فقط هزینه خریدم را پرداخت کردم. نتیجه یک هفته پس از استفاده احساس می شود. حالا من دوباره رابطه جنسی دارم!
  Man Plus
 • Сабрина
  من و شوهرم بیش از 20 سال است که ازدواج کرده ایم. او 55 ساله است. قبلاً او اغلب رابطه جنسی برقرار می کرد ، اما اکنون مجبور است همه کارها را به صورت دستی انجام دهد. او نعوظ ، رخوت و ضعف بسیار ضعیفی دارد. کپسول سفارش Man Plus. من هزینه این بسته را در اداره پست پرداخت کردم و آنها را بردم. کپسول ها واقعاً کمک کردند. پس از چند روز استفاده ، نیروهای جدیدی ظاهر شدند.
  Man Plus
 • Омина
  من با مردی 12 سال بزرگتر از خودم قرار می گذارم. ما اخیراً رابطه جنسی خود را از دست داده ایم و این مرا آزار داده است. معلوم شد که او در کار خود دچار استرس شده و نعوظش ناپدید شده است. ما به دکتر مراجعه کردیم ، او کپسول Man Plus را توصیه کرد. وی گفت: این محصول را می توان بصورت آنلاین خریداری کرد. محصول به اداره پست آمد. عمل قرص ها پس از چند روز ظاهر می شود.
  Man Plus
 • Абдулназар
  من متوجه شده ام که باید سخت کار کنم تا نعوظ خوبی داشته باشم. در ابتدا به نظر می رسید که من خسته ام ، اما وقتی مشکل پس از تعطیلات باقی ماند ، تصمیم گرفتم به دکتر بروم. وی کپسول های Man Plus را توصیه کرد. وی گفت: به دلیل کمبود حرکت و فعالیت بدنی ، قدرت کند می شود. نتیجه پس از 5 روز ظاهر شد.
  Man Plus
 • Абдушукур
  من متوجه خود مسئله شدم. آلت تناسلی من همیشه قبلاً در رختخواب با وظایف کنار آمده است ، اما در اینجا من از اینکه نعوظ وجود نداشته است ، شوکه شده ام. دوستانم به من توصیه کردند کپسول Man Plus سفارش دهم. من آنها را در سایت با 50٪ تخفیف سفارش دادم. من شروع به مصرف یک قرص در روز کردم. بعد از یک هفته همه چیز به من برگشت و من از نتیجه کاملا راضی هستم.
  Man Plus
رتبه بندی کاربر Man Plus
4.3
17